İntihal Denetleyicisi - İntihal Kontrol - Plagiarism Checker

Search Engine Optimization

İntihal Denetleyicisi - İntihal Kontrol - Plagiarism Checker

Cole (Ctrl + V) o seu artigo abaixo e clique em Check for Plagiarism!Máximo 5000 limite de palavras por pesquisa.
Palavras totais: 0

Verificando ...

Sobre İntihal Denetleyicisi - İntihal Kontrol - Plagiarism Checker

Günümüzde korsanlık, öğrencilerin az zamanda çok sayıda araştırmayı kullanarak çok sayıda ödev oluşturması nedeniyle eğitim kurumlarında sürekli bir sorun haline gelmiştir. Üniversiteler birçok okul/kurum, her intihal vakasını inceleyecek ve bir ceza verecek Yargı İşleri Ofisi gibi organlara sahiptir.

Küçük ihlaller, söz konusu özel atamada sıfır alınmasıyla sonuçlanabilirken, önemli ihlal, ihraç veya askıya almayla bile sonuçlanabilir. Her iki durumda da, intihal öğrenci için utanç vericidir ve gelecekteki ödevleri diğer tüm öğrencilerden daha yakından incelenecektir. Bu nedenle, ücretsiz intihal denetleyicisinden en az bir kez onaylamak daha güvenli bir yaklaşımdır.

Kişiye özel

İntihal sonuçlarının çoğu, çoğaltma yakalandıktan sonra ortaya çıkar, ancak kişisel olanlar, herhangi bir dış müdahaleye rağmen gerçekleşir. Enstitüler, kopyalamayı tartışırken, verileri çoğaltan öğrencilerin, kurumun onlara öğrettiği varsayılan yazma becerilerinin yanı sıra araştırmaların çoğunu öğrenemediklerini belirtmişlerdir.

Kurumdan ayrıldıktan sonra, tüm bu öğrenciler, daha önce yalnızca kopya çektikleri için orijinal içerik oluşturma becerisinden yoksundur. Ayrıca, sürekli yalan söylemenin ve aldatmanın psişe üzerindeki bedelini ödeyebileceğinden, intihalin psikolojik bir etkisi de vardır. Ücretsiz bir intihal denetleyicisi kullanmak, değiştirebileceğimiz ve yazdıklarımızı okuyacağımız durumlardan uzak durmamıza da yardımcı olur.

Profesyonel

Sayısız gazeteciler, akademisyenler, yazarlar ve yaratıcılar, materyalleri çoğaltma suçlamaları nedeniyle profesyonellerinin yanı sıra kişisel itibarlarını da mahvetti.

İntihalciler, yalnızca işten çıkarılarak veya sözleşmeleri feshedilerek devam eden işlerini durdurmakla kalmaz, aynı zamanda gelecekte herhangi bir iş bulmayı zor bulabilirler. Unutulmaz veya daha kötü bir intihal olayı, bir kişinin imajını tamamen mahvedebilir ve onu tekrarlama damgasından kaçınmak için kariyer değiştirmeye zorlayabilir.

Yasal

Özel durumlarda ortaya çıkabilecek tüm mesleki ve kişisel zorlukların yanı sıra yasal sonuçları da vardır. Telif hakkıyla korunan materyalin kâr amacıyla kopyalanması, intihalcinin bazı parasal zararlar, haksız elde edilen kârlar ve çoğaltmanın orijinal yaratıcının neden olabileceği olası kayıplar için bazı parasal zararlar ödemesine neden olabilir.

Bazı durumlarda, verilerin kopyalanması, intihalcinin cezanın suçlamalardan hapis cezasına kadar değişebileceği bazı cezai kovuşturmalardan geçmesine bile neden olabilir. “Sosyal Medyanın İntihal Üzerindeki Etkisi”

Bu nedenle, herhangi bir içeriği göndermeden önce intihal dedektörünü ücretsiz olarak kullanmak, içeriği kopyalayıp kopyalamadığınızı görmek, sizi belirtilen sonuçlardan uzak tutabilecek bir yaklaşımdır. Aracı kullanarak, sonuçlar için uzun bir süre beklemek zorunda kalmıyoruz, bu nedenle kullanımının fırsat maliyeti de yüksek değil. Tüm bu avantajlardan faydalanabilir ve kendinizi ücretsiz olarak kurtarabilirsiniz.

Plagiarism Detector, ücretsiz ve akıllı bir deneme kontrol yazılımıdır. Öğrenci veya profesyonel olmanız farketmez, herkes bundan aynı şekilde yararlanabilir.

Artık intihal dedektörümüzün yardımıyla, yayınlamaya sadece saniyeler uzağınızda olan içeriğinizin benzersizliğini göz önünde bulundurarak kontrol edebilirsiniz. Web sahibiyseniz, maksimum trafik çekmek istiyorsanız, web sitenizde intihal içermeyen bir içeriğe sahip olmak çok önemlidir. Bu, Google ile aynı şekilde çalıştığı için çevrimiçi bulabileceğiniz en iyi Ücretsiz İntihal Denetleyicisidir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları üzerine kapsamlı araştırmalarla oluşturulmuş, sonuçların herkes için %100 doğru ve özgün olması için gerekli tüm stratejiler ve teknikler uygulanmıştır.

Herhangi bir intihal önleme yazılımının çoğunlukla öğrenciler veya öğretmenler tarafından gönderdikleri veya kendilerine gönderilen makaleleri, kağıtları ve raporları kontrol etmek için kullanıldığını analiz ettik. Çünkü intihal türü ne olursa olsun kabul edilemez . Bu nedenle, özellikle öğrencilerin ve öğretmenlerin kopya içeriklerini kontrol etmelerine yardımcı olan ücretsiz intihal tespiti sunan bir sistem tasarladık.

Öğrenciler kadar öğretmenler de intihalden caydırmalıdır .

İntihal dedektörümüzü şimdi deneyebilir ve bunun haklı olarak ücretsiz çevrimiçi intihal denetleyicisi olduğunu yüzdeli olarak bileceksiniz!

İntihal Dedektörünün Önemi

SERP'de (Arama Motoru Sonuçları Sayfası) daha yüksek bir Otorite hedefliyorsanız, o zaman asla çok kopyalanmış bir içerik yayınlama riskini almayın.

İntihal veya yinelenen içerik, daha düşük sayfa sıralamasına neden olabilir. Makalenizin, blogunuzun veya web sayfası içeriğinizin tamamen benzersiz olmadığı bir durumdaysanız, arama motorları özellikle Google tarafından kara listeye alınma riski nispeten daha yüksektir.

Benzerlik denetleyicimiz tarafından sunulan ücretsiz intihal tespit hizmetini kullanarak kendi web sitenizdeki içeriği kontrol ederek web sitenizden hiç kimsenin içeriği çalmadığından emin olabilirsiniz. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) dışında, ücretsiz intihal bulucumuz öğrenciler ve öğretmenler tarafından akademik kullanımlar için de kullanılabilir.

Dikkat! İki ucu keskin bir kılıçtır .

İntihal tarayıcısı nasıl çalışır?

O çok basit!

İntihal tarayıcı, akıllı, ücretsiz ve en doğru yazılımdır.

Girdiğiniz içerik, içeriğine göre analiz edilir.

  • sözcüksel frekanslar,
  • kelime seçimi,
  • eşleşen ifadeler,

ve diğer birçok önemli faktör. Verdiğiniz metin dahili ağımıza eşleştirilir ve daha sonra farklı veritabanları ve tüm internet ile karşılaştırılır. Metindeki potansiyel intihal için daha iyi ve daha değerli bir arama sağlamak için algoritmamızı özellikle istatistiksel olarak yaygın ifadeleri yok sayacak şekilde tasarladık. İntihal testi tamamlandığında, sonuçlar, en iyi intihal aracımızın bulduğu eşleşme yüzdesiyle birlikte aşağıda görünecektir.

Girdiğiniz makale dikkatlice taranır ve tüm internet de öyle. Tam intihal cümleleri bulunursa, intihal dedektörü o içeriğin orijinal kaynağını belirleyecek ve size gösterecektir. Tek yapmanız gereken içeriği metin kutusuna kopyalayıp yapıştırmak ve ardından “İntihal Kontrol Et” düğmesine tıklamak.

Kulağa geldiği kadar basit. (İntihal nasıl kontrol edilir)

Öğretmenler, öğrenciler ve yazarlar için çevrimiçi ücretsiz olan bu intihal denetleyicisi, metninizi milyonlarca siteden oluşan veritabanında çalıştırarak size ayrıntılı sonuçlarla birlikte en iyi intihal içermeyen raporu gösterecek.

Alternatif olarak, intihal kontrolü yapmak istediğiniz web sitesinin URL'sini girebilir veya dosyaları yükleyebilirsiniz. Bir makale, deneme veya blog olsun, size en güvenilir ve doğru sonuçları vermek için metniniz için kapsamlı bir cümle kontrolü yapılacaktır.

Çevrimiçi İntihal Denetleyicisi Sonuçları Anlamak

Metin kutusunun yanında, Kontrol Edilen, Benzersiz ve İntihal yüzdesi gösterilir.

Aşağıdaki sonuçlarda gösterilen ifadeler veya cümleler, intihal dedektörümüzün intihal olarak belirlediği ve eşleşen yüzdeyle birlikte zaten çevrimiçi olarak var olan ifadelerdir. Bunlar linklerdir ve “Metni Eşleştir”e tıklayarak, intihal edilmiş metni kendiniz görebileceğiniz orijinal kaynağa yönlendirileceksiniz. İntihal testi bittiğinde, metninizin benzersizliği ve intihal yüzdesi de size verilecektir. Ancak içeriğiniz tamamen benzersizse bir tebrik mesajı alacaksınız:

Kopyalanan Malzemeyi İntihal Önleme Yazılımıyla Tanımlayın

İntihal farklı şekillerde ortaya çıkabilir, ancak sonuç her zaman aynıdır: İntihal başka bir kişiden bir şey çaldı. İntihal, belirli bir kişiyi kaynak olarak kabul etmeden başka bir kişinin fikir ve bilgilerini kullanmak anlamına gelir. Diğer tüm hırsızlık biçimlerine benzer şekilde, intihalin de kendisiyle ilişkili birçok dezavantajı vardır.

Birinin içeriğini kendinize aitmiş gibi aktarmaya çalıştığınızda kasıtlı olarak veya çalışmanızın kaynağını doğru bir şekilde belirtmeyi unuttuğunuzda kasıtsız olarak gerçekleşebilir. Türüne rağmen, keşfedildiği zaman korsanlığın her zaman sonuçları vardır. Çoğunlukla, yanlışlıkla kopyalamanın cezası geçicidir. Kasıtsız intihalin tespiti, niyet bilgisi gerektirdiğinden, intihalin genel prestiji belirleyici faktör haline gelir.

İntihal, metinsel veya resimsel herhangi bir şekilde ortaya çıkabilir. Bu nedenle, belgeyi yalnızca telif hakları için taramakla kalmıyor, aynı zamanda resimler için çoğaltmayı da kontrol ediyoruz. En iyi eşleşen fotoğrafları aramak için Ters Görsel Arama da yapabilirsiniz . Gelişmiş görüntü tanıma algoritmalarını kullanarak, tüm internet ve arama motorlarından eşleşen sonuçları ortaya çıkaracaktır.

Doğrudan sonuçlara atlamadan önce, işinizin herhangi bir kaynakla eşleşmediğinden nasıl emin olabileceğinize dair kısa bir ayrıntı. Binlerce bilgi, milyonlarca metin belgesine artık internet üzerinden ulaşılabiliyor. Yani, manuel olarak kontrol edebileceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

Ne kadar makale okursanız okuyun veya kaç saat harcarsanız harcayın, asla emin olamazsınız. Bu nedenle, yardım alabileceğiniz en iyi alternatif yol ücretsiz bir intihal dedektörüdür. İnternette kolayca bulunabilen ve kullanıcılara en iyi hizmetleri sunan bu tür birçok araç vardır. Çoğu, materyalinizi milyarlarca içeriğe karşı araştırır ve yayınlanan başka bir makaleye benzeyen her cümlenin altını çizer.