Makale Kelime Sayacı - Simple Word Counter

Arama motoru optimizasyonu

Kelime Sayacı - Word Counter (Makale kelime sayacı)

Metninizi/paragrafınızı buraya girin:Sonuç

Toplam Kelime: 0 | Toplam Karakter: 0


Hakkında Kelime Sayacı - Word Counter (Makale kelime sayacı)

Bu kelime sayma aracını yıldırım hızında yapmak için captcha'yı kaldırdık. Giriş kutusuna metni kopyalayıp yapıştırın ve sonuçları gerçek zamanlı olarak gösterecektir.

Güvenli

Kullanıcılarımızın gizliliğine saygı duyuyoruz. Veri tabanımızda kelime sayısını hesaplamak için yüklediğiniz hiçbir metin/belgeyi saklamadığımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca, verilerinizin hiçbirini herkese açık olarak paylaşmayız.

Ayrıntılı Sonuçlar

Aracımız sadece harf sayısı ve karakter sayısı vermekle kalmaz, aynı zamanda Anahtar Kelime Yoğunluğu, Tahmini Okuma Süresi, Tahmini Konuşma Süresi ve Toplam Paragraflar gibi diğer sonuçları da gösterir.

Çevrimiçi Kelime Sayım Aracı, metninizdeki toplam kelime ve karakter sayısını hesaplar. Bir blogcuysanız, blog gönderisinin uzunluğunu korumanız gerekir. Google, kısa gönderilere kıyasla uzun gönderileri sever. seokontrol.com.tr kelimeleri sayfalara dönüştürme aracını kullanarak metninizin toplam kaç sayfa olduğunu da kontrol edebilirsiniz.

Çevrimiçi metin karakter sayısı, Twitter, Facebook, Google+ vb. gibi sosyal medya web sitelerinde bir şey yayınlamanız gerektiğinde kullanılır. Örneğin, Tweeter gönderi başına belirli sayıda karakter göndermenize izin verir ve bu 160 karakterdir.

Ayrıca sosyal paylaşımdan bahsettiğimizde kısa içeriklerin uzun paragraflardan daha fazla etkisi vardır. Bu durumda, yazı için yazdığınız her alfabeyi saymanız gerekir.

Neden Çevrimiçi Kelime Sayacı?

Uzun belgeler için toplam kelime ve karakter sayısını hesaplamanız gerektiğinde çok zorlaşır. Microsoft word, excel veya PowerPoint kullanıyorsanız, bu değerleri otomatik olarak göstereceğini biliyoruz, ancak PDF dosyaları söz konusu olduğunda bu işi manuel olarak yapabilirsiniz. Çünkü kelime hesaplayıcı PDF dosyalarında mevcut değildir.

Aynı şekilde kompozisyon veya tez yazarken de makalelerinizin uzunluğunu korumanız gerekir. Çünkü öğretmenler çoğu zaman hacimli ödevleri veya kompozisyonları sevmezler. Miktar yerine kalite istiyorlar ve seokontrol.com.tr kompozisyon kelime sayacı, kelimelerin yoğunluğunu da gösterir, böylece kompozisyonlarınızı veya ödevlerinizi hızlı bir şekilde özetleyebilirsiniz.

Benzer şekilde, bir şirkette sosyal medya yöneticisiyseniz, düzenli olarak güncellemeler yayınlamanız gerekir. Manuel kelime sayımı ve karakter sayımı yapacak mısınız? Hayır, tüm bunları milisaniyeler içinde hesaplayabilen çevrimiçi bir araç deneyeceksiniz.

ÇÜNKÜ, KELİME SEÇİMİ ÖNEMLİ!

Blog, deneme veya roman mı yazıyorsunuz? İyi bir kelime seçimi yazının canlanmasını sağlar. Kısa ve bilgilendirici içerik, uzun ve daha az bilgilendirici içerikle karşılaştırıldığında daha fazla güce sahiptir.

Bir okuyucu olarak neyi eğlenceli buluyorsunuz? Büyük olasılıkla cevabınız kaliteli içerik ve ilginç bilgiler içeren bir makale olacaktır. Özetlenmiş bir makale veya makale, içeriğinizin okunabilirliğini artırmanın anahtarıdır. Yazarlar, internetin bu çağında bir içerik doygunluğu olduğunu anlıyorlar. Yalnızca iyi organize edilmiş ve özetlenmiş makaleler okuyucuların ilgisini çekebilir.

seokontrol.com.tr Kelime Sayacı

seokontrol.com.tr'nun kelime sayacı aracı, yazılı içeriğin ölçütlerini kontrol etmek için ideal bir araçtır. Çabalarımız, bu araçta bir kelime sayacı için tüm premium özellikleri eklemek için son derece çaba sarf etti. Bu araç, içeriğinizin ve SEO'nuzun kalitesini artırmanıza yardımcı olabilecek birden fazla metrik sunar. Aracımız çeşitli kullanışlı özelliklerle doludur, bu özellikler aşağıda listelenmiştir:

Sonuçların Daha Hızlı Geri Dönüşü

Bu aracın öne çıkan özelliklerinden biri, hızlı bir içerik analizi ve daha hızlı sonuç dönüşüdür. Doğrulama için herhangi bir captcha girişine gerek yok çünkü seokontrol.com.tr'da anlıyoruz ki, bazen kullanıcılar için rahatsız edici olabilecek oldukça fazla zaman alıyor.

Captcha girişi ihtiyacını ortadan kaldırdık, kullanıcılar içeriklerini kolayca yapıştırabilir ve sonuçları hızlı bir şekilde kontrol edebilir. Kullanıcıların metni yapıştırdıktan sonra herhangi bir gönder düğmesini tıklamaları gerekmez. Yalnızca içeriği yapıştırmaları veya yüklemeleri yeterlidir ve içerikleri birden fazla kelime sayımı metriği için analiz edilecek ve sonuçlar hızlı bir şekilde gösterilecektir.

Sağlanan İçerik Güvenliği ve Güvenliği

seokontrol.com.tr'da gizliliğinize saygı duyuyoruz ve bu nedenle içeriğinizin güvenliğini ve güvenliğini tehlikeye atan başka hiçbir şey için içeriğinizi kullanmayız. İçeriğinizi asla daha sonra kullanmak üzere kaydetmez veya saklamayız.

İçerik analizi ve kelime sayımı için veri tabanımıza yüklediğiniz yazılı dosyalar başka hiçbir yerde kullanılmaz. Katı bir gizlilik politikamız var ve kullanıcılarımızın verilerinin yalnızca onlar tarafından kullanılması ve yayınlanması gerektiğine inanıyoruz ve bu nedenle içeriğinizi asla herkese açık olarak paylaşmıyoruz.

Kapsamlı Sonuç

Kullanıcı, verimli kelime sayacı aracımızda kelime sayımı analizi için içerik yapıştırdığında, birden çok ölçümü içeren eksiksiz bir sonucu hızlı bir şekilde görüntüler. Etkili aracımız yalnızca metninizdeki karakterleri ve kelimeleri saymaz, aynı zamanda sizin için yararlı olabilecek içerikle ilgili diğer bazı metrikleri de ölçer.

Bu araç ayrıca, tüm metni okumak için tahmini süreyi ve yazılı metni söylerken gereken tahmini süreyi görüntüler. Ayrıca bir metin dosyasındaki toplam cümle sayısını da gösterir. Sadece bu değil, aynı zamanda metinde kullanılan en uzun cümleyi ve cümlelerdeki karakter ve kelime sayısını da gösterir. Benzer şekilde, metinde kullanılan en uzun kelimeyi de görüntüler. En uzun kelimedeki karakter sayısı da gösterilir.

Ayrıca, tüm metin dosyasındaki anahtar kelimeleri ve bunların yüzdesini görüntüler. Ayrıca metni uzun kelimeler ve kısa kelimeler olarak sınıflandırıyorum ve tüm içerikteki yüzdelerini gösteriyorum. Ayrıca karakter sayısı olarak metinde kullanılan kelimelerin ortalama uzunluğunu ve kelime sayısı olarak cümlelerin ortalama uzunluğunu gösterir. Ayrıca bir metin dosyasındaki paragraf sayısını da gösterir. Tüm bu özellikler, yazılı içeriğinin kapsamlı bir analizini yapmak isteyen kişiler için çok kullanışlıdır.

Kelime Sayısı Kontrolünde kısıtlama yok

Tek bir oturuşta bu dosyalar için kelime sayısı analizini kontrol etmek için sayısız dosya yükleyebilir veya kopyalayabilir/yapıştırabilirsiniz. Daha fazla kelime sayımı analizi için yarın gelmeniz istenmeyecek. Gün içinde sayısız kez kullanılabilen bu verimli kelime sayma aracını kullanabilirsiniz.

Kullanımı Tamamen Ücretsiz

Kullanıcılar bu aracı herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz olarak kullanabilirler. seokontrol.com.tr'da bizler, kullanışlı araçlarımızla insanların hayatını kolaylaştırmaya kararlıyız ve kelime sayma aracının ücretsiz kullanımı bunu yansıtıyor. Günde herhangi bir kelime ve dosya kısıtlaması olmadan birden fazla metin dosyası kullanabilirsiniz.

Çoklu Faydalı Araçların Kombinasyonu

Kelime sayacına ek olarak, seokontrol.com.tr'nun metin içeriğinin geliştirilmesi için sunabileceği birçok faydalı araç vardır. Kullanıcılar, içeriklerinin kalitesini artırmak için dilbilgisi denetleyicileri ve intihal denetleyicisi kullanabilir. Bu amaç için başka sözcüklerle yazma aracı ve makale yeniden yazarı da mevcuttur. Bu kullanışlı araçların bir kombinasyonu, kullanıcıların yüksek kaliteli ve intihal içermeyen içerik oluşturmasını sağlayacaktır.

Kelime sayacını kimler kullanabilir?

Yazmak zor bir iş. Maksimum ve minimum kelime sınırı gibi size verilen belirli sınırlar içinde kalmanız gerektiğinde bir şeyler yazmak asla kolay değildir.

Limiti aşmamak için kendinizi aktif tutmalısınız. Öğrenciler, blogcular, web yöneticileri vb. gibi farklı insanlarla hem çevrimiçi hem de çevrimdışı dünyada olur. Bu insanlar çeşitli alanlardan olmalarına rağmen genellikle bu sorunla karşı karşıya kalırlar.

İşte kelime sayma aracını kullanabilen bazı kişiler ve kelime sınırlarını aşmaktan nasıl kaçınabilecekleri.

öğrenciler

Bir konu ile görevlendirildiklerinde mükemmel kelime dağarcığına ve anlayışa sahip bazı öğrenciler, eğer izin verilirse bir sürü makale yazabilirler, ancak genellikle takip edilmesi gereken bir kelime sınırı vardır.

Öğrenciler, denemelerinde, ödevlerinde ve bazen tezlerinde kelime, karakter, cümle sayısı ve diğerlerini saymak için çevrimiçi ücretsiz metin sayacını kullanabilirler.

Ayrıca, nicelik yerine nitelik tercih edildiğinden, akademi dünyasında sınır kelimesi gereklidir. Sınır, öğrencilerin konuya bağlı kalmasını ve metinde herhangi bir hata yapmamasını sağlayabilir.

Blogcular

Profesyonel hayat sadece sıkı çalışma ve özveriden başka bir şey değildir. İş yükü baskısı altındayken, aceleniz varsa kelime sayısı ve diğer şeyler gibi önemli şeyleri unutabilirsiniz.

Bir blog yazarının hayatında kelime sayısı önemlidir. Okuyucu sayısı az olan bir blogger için bilerek veya bilmeyerek kelime sayısı sınırını aşmak iyiye işaret değildir.

Bir blogcuysanız, metninizin uzunluğu nedeniyle içeriğinizi sıkıcı bulabilecekleri için okuyucuları kaybedebilirsiniz. Nitelik nicelikten daha önemlidir. Okuyucuları sadece görevi tamamlamak için farklı şeyler eklememeye çekmek için ilişkilendirilebilir kelimeler ve cümleler eklemeye çalışın. Endişelenmeyin, çevrimiçi karakter sayımı gününüzü kurtarmak için burada. 

öğretmenler

Öğretmenler ayrıca çevrimiçi kelime sayacını kullanarak avantajlardan yararlanabilirler. Öğretmenlerin öğrencilerin sınav kağıtlarını çevrimiçi olarak kontrol etmesi, bir dizi karakter, cümle ve alfabe sayması gibi avantajlar, bu araç kullanılabilir.

Manuel olarak kelimeleri saymak mümkün olsa da, çok fazla zaman harcar. Yazılı kelime sayacımızı kullanarak öğretmenlerin üzerindeki yükü azaltmak için kağıtları dakikalar içinde kontrol edin.

Çevrimiçi karakter sayma aracı yalnızca sözcükleri kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda (istendiğinde) bir metinde geçen tümcelerin ve hatta tek karakterlerin sayısını da gösterebilir.

Web yöneticileri

Bir web sitesinin SEO'su için bir makale için ideal kelime sınırı, makale başına minimum 1000 kelime ve maksimum 3000 kelimedir.

Web sitelerinin yöneticileri, bu şeyin maksimum sınırı aşmadığından veya minimum sınırın gerisinde kalmadığından emin olmalıdır. Eşsiz ve dikkat çekici makaleler oluşturmak, mükemmel hale getirmek için uygun bir kelime sınırı ile esastır. Web sitesinin SEO'su da artacaktır.

Web sitesi kelime sayacımız, web sitesinin URL'sini sağlanan alana koyarak web sitenizdeki toplam kelime sayısını saymak için kullanılabilir.